Санаторій Сонячне Закарпаття

  За сім хвилин пішої прогулянки від «Arena Apart-Hotel» по вулиці Курортній знаходиться санаторно-лікувальна база «Сонячне Закарпаття». Основний лікувальний профіль санаторію: захворювання органів травлення та порушення обміну речовин.

  Від часу відкриття санаторію у 1965 році оздоровчі процедури в ньому здійснюються на основі води з високим вмістом гідрокарбонатів і мікроелементів, як-от заліза, бору і літію. Мінеральну воду використовують як у формі напою, так і для вуглекислих мінеральних ван, інгаляцій, промивань кишкового тракту.

  У санаторії впроваджено інструментальне і лікарське обстеження, щоб підбирати для відвідувачів доцільні процедури. Тут забезпечують повноцінний санаторно-курортний режим, а також непослабний медичний контроль.

              Сертифіковані лікарі та медперсонал нададуть Вам доступ до бальнеологічних процедур для внутрішнього і зовнішнього застосування. Приїжджі зможуть поліпшити самопочуття у перлистих і глицевих ваннах, у різноманітних масажних душах, та за допомогою озокеритових аплікацій і теплолікування. На екологічно чистому гірському повітрі на відвідувачів чекають кліматотерапевтичні й фізкультурні процедури, зокрема масажі, лікувальна гімнастика, витягування хребта, теренкури, механотерапія.

  Фізіотерапія у «Сонячному Закарпатті» включає повний перелік гальванічних, імпульсних, ультразвукових, магнітолікувальних та лазерних методик.

  На додаток до інтенсивних оздоровчих можливостей, мешканці санаторію матимуть доступ до релаксаційних опцій, зокрема аерозольтерапії кам’яною сіллю (мікроклімат сольових шахт с. Солотвино), фіто-, рефлексо- й ароматерапії, а також стоматологічних і косметологічних послуг.

  Показання до реабілітації у «Сонячному Закарпатті» налічують гастрит, езофагіт виразкову хворобу, коліти й подразнення кишкового тракту на початкових стадіях, розлади жовчного міхура і жовчовивідних шляхів, а також цукровий діабет першого та другого типів. Відпочивальникам вдасться відновитися від серцево-судинних і захворювань опорно-рухового апарату, а також численних розладів сечостатевої системи та проблем отоларингологічного характеру.

  Зв'яжіться з нами!