Лижні траси і тюбінг

  Підйомник на г. Крихая, с. Поляна

  Відпочиваючи в готелі «Arena Apart-Hotel», Ви можете скористатися нагодою покататися на лижах та сноубордах. В 7 км. від готелю знаходиться гірськолижна траса г.Крихая. На території ГК “Катерина”, знаходиться 3 підйомники: мультиліфт – 100 м. та 2 бугельних підйомники – 300 та 600 м..На території є прокат спорядження (лижі, сноуборди, палки, ботинки, шлеми, захисні окуляри), також Ви можете скористатися послугами кваліфікованих інсрукторів за додаткову плату. Щодня на трасах працюють ретраки та снігові гармати. Орієнтовна вартість трансферу від готелю до підйомників – 100 грн.

  Підйомник на г. Ведмежа, с. Поляна

  Відпочинок в с. Солочин  щороку приваблює туристів для катання на лижах та сноубордах, так як поряд в с.Поляна знаходяться гірськолижні траси та підйомники.  Гірськолижний відпочинок в с.Солочин зручний тим, що Ви можете самостійно обирати собі, де найкраще кататися на лижах та сноубордах і проводити своє дозвілля. В 9 км. від готелю знаходиться гірськолижний курорт  “Ведмежа” з підйомником в 600 метрів і довжиною траси 750 метрів. На території комплексу  постійно працюють снігові гармати.  Для тих, хто ще не навчився катати на борді чи лижах та для всіх, хто просто хоче відчути справжній адреналін – тюбинг саме те, що треба. В парку є три види тюбингових трас: дитяча, середня та “адреналін”. Тюбинговий парк облаштований альтанками, де можна відпочити та перекусити. На території працює снек-бар та фаст-фуд. Траса ідеально підходить для новачків і дітей. Спуск плавний і пологий, завдяки чому зведений до мінімуму ризик падіння і серйозних травм. Біля підніжжя гори є ресторан, пункт медичної допомоги, прокат спорядження. Система снігових гармат і техніка для розрівнювання дозволяє утримувати трасу в гарному стані. Є нічне освітлення траси. Орієнтовна вартість трансфера до підйомника – 150 грн за машину.

  Тюбінг парк

  Для тих, хто ще не навчився катати на борді чи лижах та для всіх, хто просто хоче відчути справжній адреналін – тюбинг саме те, що треба. В парку є три види тюбингових трас: дитяча, середня та “адреналін”. Тюбинговий парк облаштований альтанками, де можна відпочити та перекусити. На території працює снек-бар та фаст-фуд.
  Години роботи: 10:00-16:00

  Зв'яжіться з нами!